Znajdź nas na

CWRKDiZ w Kaliszu współnie z ProUp Solution - Ludzie. Rozwój Efekty stworzyły pakiet wsparcia w postaci webinarów dla pracodawców.

Cykl webinarów "Bądź PRO! Bądź UP! Podaj rękę zmianie" skierowany jest do przedsiębiorców, szczególnie do szefów mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, których celem jest nie tylko zmotywowanie do działania, ale także rozwój kompetencji związanych z zarządzaniem zmianą, budowaniem zaufania wśród pracowników, czy umiejętnym delegowaniem zadań i odpowiedzialności.

W ramach całego cyklu wchodzą cztery webiary. 

Udział w webinarach jest BEZPŁATNY.
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Pin It

Szanowni Państwo,

Zapraszamy serdecznie na OGÓLNOPOLSKĄ KONFERENCJĘ ON-LINE pt.: „MIĘDZY SZKOŁĄ A RYNKIEM PRACY”, która odbędzie się w dniu 18 maja 2020 r., godz. 17.00 - 20.40.

Szczegółowy program konferencji udostępniamy Państwu pod linkiem:  PROGRAM KONFERENCJA ON-LINE 18.05.2020

Do wzięcia udziału zachęcamy przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, kuratoriów oświaty, dyrektorów szkół, doradców zawodowych, pedagogów, nauczycieli, edukatorów, trenerów oraz pracowników instytucji związanych z edukacją i rynkiem pracy z terenu całej Polski.

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY.

Link do zapisów >>> https://bit.ly/konf-miedzy-szkola-a-rynkiem-pracy-18-05-2020

Pin It

Informujemy, że w związku z sytuacją kryzysową związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa, wszelkie aktywności Centrum: warsztaty, szkolenia, konferencje i eventy zaplanowane
na MARZEC 2020 r. zostają odwołane.

O nowych terminach będziemy informować w późniejszym czasie.

Pin It

Wybierz szkolenie dla siebie >>> http://www.cwrkdiz.kalisz.pl/konferencje-i-szkolenia

 

Pin It