Znajdź nas na

 

Serdecznie zapraszamy Dyrektorów szkół zawodowych i branżowych do wzięcia udziału w konferencji „Przedsiębiorczy dyrektor szkoły – dobre praktyki”,

która odbędzie się w dniu 14 listopada 2017r. o godz. 9.00 w CWRKDiZ (sala konferencyjna Książnicy Pedagogicznej), ul. Południowa 62, 62-800 Kalisz

Celem spotkania jest przedstawienie dobrych praktyk związanych z kształceniem postaw przedsiębiorczości w szkołach zawodowych i branżowych południowej Wielkopolski. Konferencja realizowana jest w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości przypadającego w dniach 13-19 listopada. 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dn. 09.11.2017r. pod nr tel. 62 742 44 52 lub na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do pobrania >>> PROGRAM KONFERENCJI Przedsiębiorczy Dyrektor Szkoły - dobre praktyki 14.11.2017

Pin It

Brak wpisów

Pin It

22 września 2017r. w Pleszewie

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu aktywnie uczestniczy w organizacji obchodów V Wielkopolskiego Festiwalu Rzemiosła w Pleszewie, który odbędzie się w dniu 22 września 2017 r.

W ramach obchodów festiwalowych organizujemy Konferencję pt. "Różne spojrzenia na karierę zawodową", podczas której swój wykład zaprezentuje dr Henryk Jarosiewicz, wykładowca Uniwersytetu Wrocławskiego, pracownik Instytutu Psychologii działającego przy tej Uczelni. Dr Jarosiewicz specjalizuje się w dziedzinie psychologii rozwoju (i rozwoju zawodowego, określanego terminem "kariera"), zarządzania kadrami, metod diagnozy stosowanych w poradnictwie zawodowym (doradztwo kariery) i doradztwie personalnym.

Pin It

8 września 2017r. w Kaliszu

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu organizuje spotkania pt. „Dialog na rzecz kształcenia dualnego Południowej Wielkopolski. Kalisz 2017”.

Celem spotkania jest przybliżenie zagadnień dotyczących kształcenia dualnego w regionie Południowej Wielkopolski. Podczas spotkania omówione też zostaną zagadnienia związane z nową podstawą programową w kształceniu dualnym i zawodowym oraz  ramowym planie nauczania.

Adresatem spotkania są dyrektorzy i nauczyciele szkół branżowych i zawodowych subregionu kaliskiego. W konferencji uczestniczyć będą też przedstawiciele starostw powiatowych i wydziałów edukacji z naszego regionu.

Pin It