Znajdź nas na

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Wielkopolskich Samorządowych Centrów Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego działających na terenie całego województwa wielkopolskiego.
 
Nie musisz mieć matury, ale możesz zdobyć zawód!
Połącz naukę z pracą zawodową.
 

 

Pin It

Zachęcamy do zapoznania się z wynikami ankiet, które przeprowadziliśmy wśród przedsiębiorców.

Pin It

W dniu 14 lipca br. odbyło się skierowane do doradców zawodowych subregionu kaliskiego seminarium regionalne on-line pn.: "Zintegrowany System Kwalifikacji w doradztwie zawodowym" zorganizowane przez Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu we współpracy z Instytutem Badań Edukacyjnych w Warszawie.
Pin It

Podziel się z nami zawodami, które Cię inspirują i zgarnij atrakcyjne nagrody!
Do zabawy zapraszamy dzieci i młodzież z terenu miasta Kalisza oraz powiatów: kaliskiego, ostrowskiego, ostrzeszowskiego, kępińskiego, krotoszyńskiego, pleszewskiego i jarocińskiego.
 
Pin It

Z przyjemnością informujemy, że Konkurs „#Zostanwdomu – eksperymentuj!” adresowany do uczniów szkół podstawowych z subregionu kaliskiego został rozstrzygnięty.

Otrzymaliśmy filmy przedstawiające bardzo pomysłowe eksperymenty, widać w nich było duże zaangażowanie uczestników konkursu.

Pin It

 

W okresie wakacyjnym zapraszamy do Gabinetu Doradców Zawodowych.

poniedziałek i piątek w godzinach 9-19

wtorek i środa w godzinach 10-15

 

Umawianie wizyt:

poniedziałek - piątek w godz. 7.30 - 15.30 pod nr tel. 62 742 44 58

 

Zapraszamy serdecznie na konsultacje z naszymi doradcami.

Pin It

Zapraszamy w imieniu Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu oraz Circinus Training Center.

W programie:
Jakie nowe wyzwania i problemy pojawiły się wraz z aktualnymi barierami?
Kluczowa rola Kadry Zarządzającej w komunikacji.
Nowe technologie – jakie bariery niosą za sobą.
„Zmęczenie społeczne” i jego wpływ na zaangażowanie i efektywność.
Pomoc i wsparcie dla Pracowników.

Kiedy? 01.07.2020, środa, godz. 10:00 – 11:15.

Zapisy -> wejdź na stronę

Pin It

W związku z panującą epidemią COVID – 19 i zapobieganiem jej rozprzestrzeniania, Uchwałą Nr 2315/2020 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z 4 czerwca 2020 roku, wstrzymano przeprowadzanie w 2020 roku następujących konkursów edukacyjnych:

  • Wielkopolska Szkoła Roku,
  • Wielkopolski Nauczyciel Roku,
  • „Wielkopolska – moja duma”,
  • „Warto wiedzieć, warto zobaczyć”.
Pin It

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej i lubisz wykonywać różne doświadczenia i eksperymenty, a jednocześnie bawi Cię nagrywanie filmów – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych z Kalisza oraz powiatów ostrowskiego, ostrzeszowskiego, pleszewskiego, jarocińskiego kępińskiego i krotoszyńskiego do udziału w konkursie „#Zostanwdomu – eksperymentuj!”.

Pin It

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że dzień 12.06.2020 r. (piątek) został wyznaczony dniem wolnym od pracy dla pracowników Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu.
Rozwiązanie to wynika z obowiązku udzielenia pracownikom dnia wolnego za dzień świąteczny przypadający w sobotę, tj. 15 sierpnia br.

Pin It