Znajdź nas na

Zawodami przyszłości możemy określić te profesje, w których w perspektywie bliższej (5-10 lat) lub bardziej odległej (10-30 lat) prawdopodobnie będą generowane miejsca pracy. Sprawdź, jakie to będą zawody – może warto związać swoją przyszłość z którąś z tych branż?

Link do artykułu ---->>> https://dokariery.pl/-/zawody-przyszlosci-czyli-kto-znajdzie-prace-za-10-20-lat-?fbclid=IwAR3EbPIXAosFcahlDrDHV9MlwPyNHfPLi2pXIRoFnIJFVe-qCHztdyMZJ0M

Pin It

Ekstrawertyk i introwertyk stoją na przeciwległych sobie biegunach. Pierwszego postrzegamy jako człowieka przebojowego, pewnego siebie, otwartego na innych, zaś drugiego - jako nieco wycofanego, zdystansowanego, cichego. Wydaje się, że ekstrawertyk w niemal każdej pracy ma o wiele łatwiej - już od samego momentu rozmowy kwalifikacyjnej. Czy oznacza to jednak, że introwertycy wiecznie “idą pod górkę”?

Zobacz więcej ---->>> https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-ekstrawertyk-i-introwertyk-sprawdz-kto-lepiej-radzi-sobie-w-pracy?fbclid=IwAR2yIktg9ScOQddac58l9QS84MyZdFfvSVfOkDi1qaYFm5ETvcGSb5jZ9Ws

Pin It

Światowe Forum Ekonomiczne prognozuje, że w 26 przebadanych krajach (w tym w Polsce) do 2025 roku maszyny przejmą 85 milionów miejsc pracy. Równocześnie pojawi się około 97 milionów wakatów dostosowanych do podziału zadań między ludźmi, robotami i algorytmami. Eksperci zakładają mniejsze rynkowe zapotrzebowanie na osoby zajmujące się wprowadzaniem danych czy płatnościami, urzędników administracyjnych, księgowych, audytorów i pracowników montażowych. Za to wzrośnie popyt na analityków big data, specjalistów AI, marketingu cyfrowego i automatyzacji procesów.

Szczegóły w artykule ---->>> https://przemyslprzyszlosci.gov.pl/w-ciagu-5-lat-maszyny-przejma-85-mln-miejsc-pracy-ale-pojawi-sie-97-mln-nowych/?fbclid=IwAR2UStDAaRa7MeVH7mjxxFH-Tr_QMJMM5qbVuumDRiseuLXf2azD8fKP5mE

Pin It

Jesteście ciekawi jaki będzie pracownik przyszłości...?
Nowe technologie pomogą zwiększyć wydajność i ułatwią codzienne zadania, jednak prawdopodobnie nigdy robot i algorytmy sztucznej inteligencji nie zastąpią pracownika. Choć oczywiście pozwolą pracownikom robić rzeczy, które do tej pory były poza ich możliwościami, czy to fizycznymi, czy analitycznymi.
 
Pin It

Zachęcamy do zapoznania się z PRZEWODNIKIEM PRACODAWCY 2020/2021 przygotowanym przez Pracuj.pl 
W najnowszym wydaniu znajdziecie ciekawe artykuły m. in. na temat:
  • jak napisać idealne CV
  • jak zadbać o swój wizerunek w sieci
  • jak znaleźć pierwszą pracę
  • jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej

Link do publikacji ---->>> https://przewodnikpracodawcy.pl/?fbclid=IwAR1W2GDCp2n6twwr77MESztA6j4p6Sxzl1s9_ILtlIDI42JgCnEUCtI8W-g#/page/0

Pin It

Kogo będą szukali pracodawcy za 5 czy 10 lat? Czego warto się uczyć i kim warto zostać? Możecie być zaskoczeni, ale przyszłość rynku pracy opiera się również na zawodach dobrze nam znanych.

Szczegóły w artykule ---->>> https://poradnikpracownika.pl/-zawody-przyszlosci-kogo-bedzie-potrzebowal-rynek-pracy-za-kilka lat?fbclid=IwAR0NBRbLzlkSpYnnPBCNbNS7jll3RkS1r6OYzM1dkNl9D6BNoSbQukQPAGk

Pin It

Zapraszamy serdecznie do korzystania z oferty bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi, które odbywają się obecnie w pokoju wirtualnym.

Udostępniamy naszym Klientom możliwość skorzystania z rozmowy doradczej w tym trudnym dla nas czasie bez konieczności spotkania osobistego. Obecna sytuacja stawia przed wieloma osobami konieczność podjęcia decyzji w kierunku zmiany pracy, czy kwalifikacji.

Zatem zapraszamy nie tylko uczniów szkół podstawowych stojących przed wyborem dalszej drogi edukacyjno-zawodowej, ale również wszystkie te osoby, które po prostu chcą porozmawiać, doradzić się w kwestii swojej drogi zawodowej.

Spotkanie z doradcą odbywa sie dokładnie na tych samych zasadach jak dotychczas - Klient ma możliwość skorzystania z narzędzi, które wspomagają proces doradczy w formie testów oraz ma dostep do rozmowy z doradcą zawodowym w wybranej formie: konsultacja, doradztwo, job-coaching.

Pin It

Kochani,

Wracamy do Was ponownie z konkursem z cyklu #zostańwdomu - tym razem po raz drugi w kategorii EKSPERYMENTOWANIA.

Jako Regionalny Partner Programu KLUB MŁODEGO ODKRYWCY prowadzonego przez Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, razem z Partnerem z Leszna - Zespołem Szkół Technicznych CKZiU, chcemy Was zarazić doświadczaniem, eksperymentowaniem, zabawą i nauką w jednym!

Akcję swoim mecenatem objął również Wielkopolski Klaster Lotniczy.

Konkurs kierujemy do uczniów szkół podstawowych, klas I-VIII.

Pin It

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 7 i 8 do wzięcia udziału w konkursie z zakresu doradztwa zawodowego pn. PLANER KARIERY „Mam tę MOC! – mój potencjał a przyszły zawód”.

W prezentacji multimedialnej uczniowie przedstawiają swój potencjał zawodowy i mocne strony, na których w przyszłości mogą zbudować karierę zawodową. W konkursie oceniane są prace uczniów, zwane PLANERAMI KARIERY.

Zobaczcie szczegóły i regulamin >>> http://www.cwrkdiz.kalisz.pl/images/Regulamin_konkursu_PLANER_KARIERY_CWRKDIZ_Kalisz_19_10_2020.pdf 

Pin It

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstaowwych do wzięcia udziału w konkursie z zakresu doradztwa kariery pn. „Pokaż swoje mocne strony - Video CV”.

Przedmiotem Konkursu jest opracowanie własnego CV w formie wideo, w którym uczestnik przedstawi w ciekawy i oryginalny sposób swoją kandydaturę  na dowolnie wybrane stanowisko pracy.

Zobaczcie szczegóły i regulamin >>> http://www.cwrkdiz.kalisz.pl/images/Regulamin_konkursu_VIDEO_CV_CWRKDIZ_Kalisz_19_10_2020.pdf

 

 

Pin It