Znajdź nas na

                                                                                                                        

Młodzież szkolna z Technikum im. Św. Józefa oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu w ramach realizowanego projektu z Programu Erasmus+ "Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie" przebywa obecnie w mieście Braga w Portugalii, gdzie oprócz odbywania praktyk zawodowych u portugalskich pracodawców zwiedza i poznaje kraj.

Pin It

                                                                                                                        

Młodzież z Technikum im. Św. Józefa w Kaliszu oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu w ramach realizowanego przez CWRKDiZ w Kaliszu projektu Erasmus+ pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie” przebywa w mieście Braga w Portugalii na 4-tygodniowych praktykach. Uczniowie poznają kulisy swoich zawodów u portugalskich pracodawców. Uczniowie poznają tajniki zawodów w obszarach: Technik mechatronik, Technik informatyk, Technik technologii drewna, Technik fotografii i multimediów, Technik ekonomista, Technik organizacji reklamy.

Pin It

                                                                                                                        

W dniu 23 maja br. grupa uczniów z Technikum im. Św. Józefa w Kaliszu oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Kaliszu wyruszyła na praktyki zagraniczne do Portugalii w ramach projektu Erasmus+ pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie".

Pin It

                                                                                                                          

W dniu 14.05.2021r. odbyło się spotkanie on-line z uczestnikami oraz ich rodzicami, którzy już 23.05.2021 r. wylatują na 4-tygodniowy staż zagraniczny w ramach Programu Erasmus+. Przedstawiono na nim istotne informacje z zakresu BHP oraz z zakresu przygotowania psychologiczno-pedagogicznego.

Pin It

                                                                                                                

W dniu 25 września odbyło się spotkanie podsumowujące pobyt uczniów ze szkoły w Krotoszynie u portugalskiego partnera EduPlus. Uczniowie z Krotoszyna jako pierwsza grupa odbyli praktyki zagraniczne w ramach projektu pn. "Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie".

Pin It

                                                                                                                     

Młodzież z ZSP nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie w ramach realizowanego przez CWRKDiZ w Kaliszu projektu Erasmus+ pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie” przebywa w mieście Braga w Portugalii na 4-tygodniowych praktykach. Uczniowie poznają kulisy swoich zawodów u portugalskich pracodawców oraz zwiedzają kraj. Grupa uczniów z Krotoszyna poznaje tajniki zawodów w obszarach: technik usług fryzjerskich, technik elektryk oraz technik mechanik.

Pin It

                                                                                                                        

W dniu 29 sierpnia br. grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie wyruszyła na praktyki zagraniczne do Portugalii w ramach projektu Erasmus+ pn. „Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie".

Pin It

                                                                                                                          

Wczoraj odbyło się spotkanie on-line z uczestnikami oraz ich rodzicami, którzy już w najbliższą sobotę tj. 29.08.2020 r. wylatują na 4-tygodniowy staż zagraniczny w ramach Programu Erasmus+. Na spotkanie przedstawione zostały istotne informacje z zakresu BHP oraz zakresu przygotowania psychologiczno-pedagogicznego.

Pin It

                                                                                                                            

W ubiegłym tygodniu odbyliśmy wizytę przygotowawczą u naszego Partnera w Portugalii. Już w najbliższą sobotę 29.08.2020 r. grupa uczniów z ZSP nr 3 w Krotoszynie wyrusza na miesięczne staże zagraniczne. Wyjazd odbywać się będzie w ramach realizacji projektu Erasmus+ pn. "Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie".
 
Pin It

                                                                                                                                                                 

Za nami wizyta w ZSP nr 3 im. Jana Pawła II w Krotoszynie, gdzie odbyło się spotkanie z rodzicami oraz uczniami, którzy już pod koniec sierpnia wylatują na praktyki zagraniczne do Portugalii w ramach projektu pn. "Wielkopolskie talenty na europejskim poziomie" z Programu Erasmus+.

Pin It