Znajdź nas na

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza Opiekunów Klubów Młodych Odkrywców (KMO) do udziału w konkursie. Jeśli chcecie Państwo zaprezentować działalność KMO i podzielić się osiągnięciami waszych Klubów to zapoznajcie się  z warunkami konkursu. Zachęcamy - Wasz klub może ubiegać się o tytuł „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce”.   

Co trzeba zrobić żeby otrzymać ten zaszczytny tytuł?

Wystarczy przygotować 2-minutowy film o pracy i osiągnięciach waszych podopiecznych. Propozycja kierowana jest do klubów z terenu Wielkopolski (z wyjątkiem KMO  działających na terenie dawnego województwa leszczyńskiego).

 

Szczegółowe informacje w Regulaminie konkursu pod linkiem: Regulamin konkursu "Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce"

Zgłoszenia do konkursu wraz z filmem przedstawiającym Klub Młodych Odkrywców (maksymalnie 2 minuty) przyjmujemy od 02.04.2021r. do 10.05.2021r.

Na prace konkursowe czekamy pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej 24 maja 2021r.

 

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela:

Jolanta Molenda, tel. 515 938 912; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Opiekunowie KMO i młodzi badacze - czekamy na wasze zgłoszenia! Do wygrania atrakcyjne nagrody i tytuł „Najaktywniejszy Klub Młodego Odkrywcy w Wielkopolsce”. 

Pin It