Znajdź nas na

Jeśli jesteś uczniem szkoły podstawowej i lubisz wykonywać różne doświadczenia i eksperymenty, a jednocześnie bawi Cię nagrywanie filmów – ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza wszystkich uczniów szkół podstawowych z Kalisza oraz powiatów ostrowskiego, ostrzeszowskiego, pleszewskiego, jarocińskiego kępińskiego i krotoszyńskiego do udziału w konkursie „#Zostanwdomu – eksperymentuj!”.

Może lubisz samodzielnie rozwiązać  zagadki lub poszukiwać wyjaśnienia dla otaczających nas zjawisk - np.:  Jak woda dociera do rośliny w łodydze? Czy w pustej butelce zawsze jest powietrze? Dlaczego ciasto rośnie jeśli dodamy proszek do pieczenia? Dlaczego skorupka jajka jest twarda? …

Na te i wiele innych pytań możecie odpowiedzieć wykonując różne doświadczenia i eksperymenty w domu, w szkole,  na podwórku… Pomyślcie co was  interesuje. Na jakie pytanie chcielibyście uzyskać odpowiedź. Przeprowadźcie doświadczenie lub  eksperyment,  nagrajcie z tego krótki film  i zgłoście do konkursu „#Zostanwdomu – eksperymentuj!”. Temat eksperymentu wybieracie samodzielnie!

Szczegółowe informacje o konkursie znajdziesz tutaj >>> www.cwrkdiz.kalisz.pl/Images//REGULAMIN_konkursu_zostanwdomu_eksperymentuj_08062020.pdf

Zgłoszenia do konkursu przyjmujemy do 30 czerwca 2020 r.

Filmiki wysyłajcie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Młodzi badacze - czekamy na Wasze zgłoszenia! Jest wiele atrakcyjnych nagród do wygrania !!!

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela: Jolanta Molenda, tel. +48 515 938 912; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pin It