Znajdź nas na

W dniach 19-23 października 2020 r. w  odbył się Ogólnopolski Tydzień Kariery, który jest inicjatywą Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej. Celem OTK jest inspirowanie i promowanie działań Doradców Zawodowych na rzecz wspierania i planowania ścieżek kształcenia, wyboru zawodu, miejsca pracy i kariery na szczeblu ogólnopolskim, regionalnym i lokalnym.

Pin It

W tym roku Światowy Tydzień Przedsiębiorczości odbył się pod hasłem Nowa Normalność, zwracając przy tym szczególną uwagę na sytuację związaną z pandemią COVID-19 i jej skutki, także dla biznesu.

Pin It

Zakończyliśmy naszą akcję rozpoczętą w ramach obchodów EUROPEJSKIEGO TYGODNIA UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH 2020
Pin It

Zapraszamy Wszystkich zainteresowanych na IX FORUM KMO, które w tym roku odbywa się pod hasłem Jesteśmy "RAZEM"
 
Tegoroczne Forum jest wyjątkowe, gdyż będziemy obchodzić 18. urodziny programu. Po raz pierwszy też, Forum odbywa się całkowicie online, za pośrednictwem platformy Zoom, co uniemożliwia osobiste spotkania, ale jednocześnie pozwala zaprosić naprawdę liczne grono uczestników i uczestniczek.
W spotkaniach online mogą uczestniczyć naprawdę wszyscy Opiekunowie KMO, klubowicze i klubowiczki, partnerzy instytucjonalni. Po raz pierwszy skład Forum będzie tak międzynarodowy, pojawią się reprezentanci i reprezentantki KMO z Polski, Gruzji, Ukrainy, Armenii i Etiopii, konferencja będzie tłumaczona na 4 języki.
 
Będziemy wszyscy razem, bo właśnie RAZEM jest hasłem tegorocznego Forum KMO.
Jesteśmy RAZEM (choć on-line i w różnych krajach).
Uczymy się i rozwijamy się RAZEM.
Świętować będziemy RAZEM 18 lat programu KMO.
 
W tym roku wszystkie wykłady, webinaria i panele są otwarte dla szerokiej publiczności za wyjątkiem warsztatów, na które zapraszamy wyłącznie Opiekunów KMO po uprzedniej rejestracji.
 
Pełny program konferencji dostępny jest pod linkiem >>> https://www.kopernik.org.pl/wydarzenia/ix-forum-kmo

Pin It

Zapraszamy uczniów oraz nauczycieli, w szczególności doradców zawodowych, do udziału w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości (ŚTP).
Jest to ogólnoświatowa inicjatywa skierowana do wszystkich osób zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu, w którą kolejny raz aktywnie się włączamy. W tym roku naszym partnerem jest Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
Uczestnictwo we wszystkich organizowanych przez nas aktywnościach w ramach ŚTP jest BEZPŁATNE.
Pin It

Zapraszamy serdecznie do korzystania z oferty bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi, które odbywają się obecnie w pokoju wirtualnym.

Udostępniamy naszym Klientom możliwość skorzystania z rozmowy doradczej w tym trudnym dla nas czasie bez konieczności spotkania osobistego. Obecna sytuacja stawia przed wieloma osobami konieczność podjęcia decyzji w kierunku zmiany pracy, czy kwalifikacji.

Zatem zapraszamy nie tylko uczniów szkół podstawowych stojących przed wyborem dalszej drogi edukacyjno-zawodowej, ale również wszystkie te osoby, które po prostu chcą porozmawiać, doradzić się w kwestii swojej drogi zawodowej.

Spotkanie z doradcą odbywa sie dokładnie na tych samych zasadach jak dotychczas - Klient ma możliwość skorzystania z narzędzi, które wspomagają proces doradczy w formie testów oraz ma dostep do rozmowy z doradcą zawodowym w wybranej formie: konsultacja, doradztwo, job-coaching.

Pin It

Od dziś ruszył nabór wniosków w ramach Poddziałania 8.3.1. Kształcenie zawodowe młodzieży – tryb konkursowy oraz tryb nadzwyczajny w zakresie epidemii COVID-19 – Tryb nadzwyczajny.
Pin It

Kształcenie zawodowe z eTwinning: symulacje branżowe dla szkół o profilu mechanika pojazdów.
 
Zapraszamy nauczycieli edukacji branżowej - kierunków o profilu mechanika pojazdów na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się w dniach 23-29 oraz 9 grudnia 2020r.
Pin It

ODKRYJ PRZED NAMI SWOJE UMIEJĘTNOŚCI! UCHYL RĄBKA TAJEMNICY I POCHWAL SIĘ NIMI PRZED ŚWIATEM!
 
W ramach Europejskiego Tygodnia Umiejętności Zawodowych 2020 (ETUZ) zachęcamy młodzież szkolną szkół branżowych i technicznych do wzięcia udziału w naszej akcji. 
 
Umieść na swoim profilu na Facebooku lub Instagramie zdjęcie z praktyki zawodowej prezentujące Twoją umiejętność zawodową i oznacz jako #ETUZ, #cwrkdizkalisz i #umiejętności oraz dodaj #hasztagi z 3 umiejętnościami społecznymi (np. #pracawgrupie, #obsługaklienta #otwartośćnazmiany #językangielski #odpowiedzialność itp.), które są potrzebne przy wykonywaniu właśnie Twojego zawodu.
 
Na 5 zdjęć z największą liczbą reakcji (np. polubień) czekają nagrody niespodzianki oraz bezpłatny dostęp do testu, który określi Twoje wrodzone talenty i pomoże odkryć Twoje mocne strony - Talent Reflect! 
 
Na Wasze oznaczone zdjęcia i reakcje pod nimi czekamy aż do 30 listopada 2020 r.
 
Weź udział w naszej akcji!
Czekamy na Wasze aktywności!

Obraz może zawierać: tekst „EUROPEJSKI TYDZIEŃ UMIEJĘTNOŚCI ZAWODOWYCH 2020 Odkryj swój talent! Dołącz do akcji! SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO CWRKDiZ Centrum Wsparcia Rzemiosła, ,Kształcenia DualnegoiZawodowegowKaliszu iZawodowego w”

 

Pin It

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach pt.: „Dwie perspektywy rynku pracy – warsztaty narzędziowe dla doradców zawodowych” w ramach projektu „Erasmus Employment Plus”.

Pin It