Znajdź nas na

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu zaprasza bezpłatny webinar: „JAK ZWIĘKSZYĆ EFEKTYWNOŚĆ NABORU W TWOJEJ SZKOLE? - PRAKTYCZNY WARSZTAT REKRUTACJI KANDYDATÓW ONLINE."

Pin It

Z początkiem nowego roku rozpoczął się nabór do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, który niedługo po raz pierwszy rozpocznie swoje prace. Obradująca 12 grudnia sejmikowa Komisja Wyborcza ustaliła ostateczną wersję regulaminu naboru radnych do MSWW.

Pin It

W imieniu Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Jak skutecznie informować o nauce zawodu w rzemiośle?”, które odbędzie się w formie zdalnej w dniu 24.01.2023 r. w godzinach od 14:00 do 16:00.

Pin It

View the embedded image gallery online at:
http://www.cwrkdiz.kalisz.pl/aktualnosci.html#sigProId44dc121819

Pin It

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu ogłasza wyniki konkursu organizowanego w ramach XIV OTK 2022 pn. "Mój przyszły zawód okiem kamery".

Pin It

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Kaliszu ogłasza wyniki konkursu organizowanego w ramach XIV OTK 2022 pn. "Moja przyszłość zawodowa w obiektywie".

Pin It

Za nami czwarta edycja konkursu „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik  Roku”. Uroczysta gala wręczenia nagród odbyła się 12 grudnia 2022 roku w Zespole Szkół Przyrodniczych w Poznaniu.

Pin It

W ubiegły piątek - 9 grudnia podsumowaliśmy kolejny projekt z Programu Erasmus+ Mobilność edukacyjna pn. „Europejska mobilność młodych Wielkopolan – edycja 1”.
Pin It

Oficjalnie rozpoczęte zostały zajęcia zorganizowane dla uczniów szkół ponadpodstawowych w ramach nowego projektu "Moja Pierwsza Firma" realizowanego przez naszą jednostkę.

Pin It

5. edycja Młodzieżowych Misji Gospodarczych, której celem jest poznanie branży i kształcenia w kierunkach mechanicznych, oficjalnie rozpoczęta!
Pin It